Skaņuraksti Ādažos 2017 mūzikas jaunrades konkurss

Konkursa organizētāji

Ādažu Mākslas un mūzikas skola, Ādažu novada dome, Ādažu Kultūras un Radošās Izglītības centrs, Latvijas Komponistu savienība

Konkursa laiks, vieta

2017.gada 30.marts 13:00, ĀMMS, ĀKC Ceriņu zāle

Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV – 2164,

 

16:00 Adažu MMS kamerorķestra koncerts, diriģentes Vitas Zemtures vadībā,

Apbalvošana

Konkursa dalībnieki būs Latvijas mūzikas skolu audzēkņi vecumā no 7 līdz 15 gadiem, kuri apgūst kompozīciju, vai kā citādi nodarbojas ar mūzikas jaunradi. Svarīgi, ka Latvijā šis ir vienīgais jaunrades konkurss mūzikas skolu audzēkņiem. Iepriekšējos gados piedalījušies jaunie komponisti no Liepājas, Ventspils, Engures, Tukuma, Madlienas, Ogres, Salaspils, Rīgas un Ādažiem. Konkurss Skaņuraksti Ādažos veidots sadarbībā ar Latvijas Komponistu savienību, kas piešķirs īpašās LKS balvas. Laureātu balvas būs skolas mākslas nodaļas audzēkņu un pedagogu veidotas.

Konkursa dalībnieki piedalīsies ar vienu vai divām kompozīcijām, kuras atskaņos audzēkņi no savas mācību iestādes. Konkurss būs atklāts ikvienam klausītājam, publikai pieejams būs arī ĀMM skolas kamerorķestra koncerts, kurš notiks žūrijas rezultātu apkopošanas laikā.

Žūrijā šogad aicināta komponiste, JVLMA profesore Selga Mence, komponists, JVLMA asociētais profesors Rolands Kronlaks un komponiste, VKKF Mūzikas un dejas mākslas nozares ekspertu komisijas priekšsēdētāja Anitra Tumševica.

Dalībnieku pieteikšanās līdz 13.martam

Konkursa koordinatore Anna Veismane, t.mob. 29555844,

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ,

informācija http://www.adazumms.lv/