ISCM festivāla "World Music Days 2016" konkursa nacionālās atlases rezultāti

Cienījamie komponisti!

Noslēgusies ISCM Latvijas sekcijas atlase festivālam "World Music Days 2016", kas notiks no 29. marta līdz 3. aprīlim Dienvidkorejas pilsētā Tongjiangā (Tongyeong).

Paldies par atsaucību visiem komponistiem, kuri iesūtīja savus darbus nacionālajai atlasei. 

Liels paldies arī žūrijai, kuras sastāvā šogad darbojās Gundega ŠmiteMaruta Rubeze un Antra Dreģe, iesniegtos darbus rūpīgi izvērtējot vairākās atlases kārtās. 

Ņemot vērā, ka ISCM Latvijas sekcijai ir tiesības starptautiskajam konkursam iesūtīt 6 darbus četrās dažādās kategorijās un no viena komponista rekomendēt tikai vienu darbu, apkopojot žūrijas vērtējumus, virzīšanai tālāk uz ISCM starptautisko konkursu ir izvēlēti 6 skaņdarbi (alfabēta secībā):

 

“Austras Koks (atspulgos)” - Santa Bušs (Kategorija - 1 - skaņdarbi orķestrim)

"Homage to Claude Debussy" - Anna Veismane (Kategorija - 9 - skaņdarbi solo instrumentam ar vai bez elektronikas, elektroakustiski darbi)

"Lamp fever" - Ieva Klingenberga (Kategorija - 9 - skaņdarbi solo instrumentam ar vai bez elektronikas, elektroakustiski darbi)

"Log In" - Anastasija Kadiša (Kategorija - 6 - skaņdarbi stīgu kvartetam)

"Om. Lux aeterna" - Andris Dzenītis (Kategorija - 5 - skaņdarbi korim)

“Sonnet 28" - Oskars Herliņš (Kategorija - 5 - skaņdarbi korim)Apsveicu izvēlēto skaņdarbu autorus! 


Ar izvēlēto opusu komponistiem sazināšos personiski, jo līdz ar partitūru un ierakstu starptautiskajai atlasei iesniedzami arī citi dokumenti. 


Atgādinu, ka konkursam iespējams iesūtīt skaņdarbu arī individuāli, pieteikšanās termiņš (pasta zīmogs) ir 31. augusts un vairāk par pieteikšanās kārtību uzzināms šeit: http://worldmusicdays2016.kr/call-for-scores/rules/

 Ar sveicieniem,

Santa Bušs,
ISCM Latvijas sekcijas vadītāja