Latviešu mūsdienu mūzikas 24 stundu radio maratons - “JAUNĀ MŪZIKA: LATVIJA” apceļos pasauli 24. augustā un 29. augustā!

Pirmdien, 24. augustā, Ņujorkas Q2 laikmetīgās mūzikas interneta radio stacija, divdesmit četras stundas pārraidīs vienīgi latviešu mūsdienu klasisko mūziku īpašā Latviešu mūzikas maratonā - 24 Hours of Latvian New Music with “Jaunā Mūzika: Latvijā” .  Maratonam varēs pieslēgties mājaslapā: www.wqxr.org/q2 vai www.q2music.org un to klausīties visā pasaulē.  Raidījums tiks atkārtots sestdien, 29. augustā.

Maratona programmu ir sakārtojis tā mākslinieciskais vadītājs un iniciators Alekss Ambrozs (Alex Ambrose) - Q2 producents un liels latviešu mūzikas atbalstītājs.  Vairāku gadu garumā Q2 stacija ir saņēmusi starptautiski izdotus latviešu mūsdienu mūzikas diskus, kā arī, Latvijā ražotus diskus no Latviesu Mūzikas Infor-mācijas Centra, Radio LR 3  “Klasika”, latviešu koriem, vokālistiem, instrumentālistiem un citiem ansambļiem.

24. augusta maratonā būs pirmā reize kad latviešu laikmetīgā mūzika Q2 stacijā skanēs nepārtraukti 24 stundas.  Latvija ir trešā valsts, pēc Polijas un Somijas, kura ir saņēmusi šādu nozīmīgu atzinību.   Q2 maratona mājaslapā latviešu mūsdienu mūzika ir raksturota kā “dinamiska un krāsaina” .  Pašlaik Q2 staciju un tās filialstacijas klausās vismaz 16 miljonu klausītāju.  Alex Ambrose un viņa degsmīgā maratona komanda, cer uz plašu latviešu klausītāju atsaucību raidījumam, ar kuru viņi vēlās izcelt latviešu laikmetīgās mūzikas dziļi radošo daudzveidību un vitālitāti.  Uz tikšanos šajā vienreizējā kulturālā notikumā 24. augustā un 29. augustā - “Jaunā Mūzika: Latvija”  ! http://www.wqxr.org/#!/story/24-hour-marathon-latvian-new-music-jauna-muzika-latvija/