Radošā darbnīca „Komponēsim kopā”

 

Sestdien, 9. maijā plkst. 11.00 un 12.00 Latvijas Komponistu savienībā (Baznīcas ielā 37-3) jau trešo reizi norisināsies radošā darbnīca „Komponēsim kopā”, kuru jaunākajai auditorijai no 6 gadu vecuma un viņu vecākiem vadīs komponiste Marina Gribinčika.

Pasākuma laikā notiks gan neliels bērnu koncerts, gan lekcija un radošā darbnīca. Pasākuma vadītāja ir pasniedzēja un komponiste Marina Gribinčika, kura ikdienā  vada  stundas  Emīla  Dārziņa  Mūzikas  vidusskolā.  Komponiste  pasniedz bērniem mūzikas kompozīciju un ar meistardarbnīcas palīdzību pārliecina, ka muzicēt un radīt muzikālus priekšnesumus  var  arī  tādi  bērni,  kuri  nekad  iepriekš  nav  apguvuši instrumenta spēli. Turklāt darba procesā tiks iesaistīti arī vecāki, kuri varēs  līdzdarboties kopā ar bērniem.

Visiem interesentiem lūgums iepriekš pieteikties, norādot apmeklētāju skaitu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai arī zvanot 20508527. Vietu skaits ierobežots.

Pasākumu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un biedrība “Latvijas Komponistu savienība”.