Meistardarbnīca mūzikas un teātra profesionāļiem "Kameropera. Ideju spīdzinātāja piezīmes"

Šogad no 6. - 8 februārim notiks meistardarbnīcu mūzikas un teātra profesionāļiem "Kameropera. Ideju spīdzinātāja piezīmes", kas notiksLatvijas Kultūras akadēmijas Zirgu pastā un Dirty Deal Teatro. Meistardarbnīcu vadīs režisore Margo Zālīte.

 

Meistardarbnīcām aicināti pieteikties režisori, dramaturgi, horeogrāfi, mūziķi, scenogrāfi u.c., kurus interesē laikmetīgā kameropera un mūzikas teātris un kuri jau darbojušies vai vēlas darboties šajā žanrā. Pieteikšanās līdz 27. janvārim, sūtot e-pastu ar CV un īsu motivācijas vēstuli  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Ir iecerēts izveidot starpdisciplināru grupu, kuras dalībnieki kopā un individuāli attīsta fantastiskas idejas kameroperas žanrā.
Meistardarbnīcā būs vairākas teorētiskas lekcijas ar audiovizuāliem piemēriem par laikmetīgās kameroperas žanru, bet kopumā tā būs praktiski ievirzīta - dalībnieki katru dienu saņems uzdevumu, kas būs nelielās grupās vai individuāli jāsagatavo un pēc tam jāprezentē. Tam sekos diskusija un analīze.
Kontaktpersona:
Zane Kreicberga
Tālr.: 29489478
E pasts:
zane@theatre.lv

images/download/programma 1.1.doc