Koncerti
Latviešu ērģeļmūzikas svētki Cēsīs.

Sestdien 11. jūlijā plkst. 18.00 Cēsu Sv. Jāņa baznīcā notiks komponistes Indras Rišes autorkoncerts ''Šamanis pilsētā''.

 

Indra Riše ir viena no aktīvākajām mūsdienu latviešu komponistēm, viņa izmanto savu Latvijā un ārzemēs spodrināto talantu dažādos žanros, īpaši pievēršoties ērģeļmūzikai.

 
"Zaļā pasaka un citi stāsti"

Rīgas svētku 2013 ietvaros 17.augustā plkst. 14:00 Rīgas Doma baznīcas dārzā notiks Imanta Ziedoņa „Zaļās pasakas” pirmatskaņojums simfoniskajam orķestrim un teicējam. Pasaku muzikālās skaņās ietērps vesela komponistu plejāde Latvijas Mūzikas akadēmijas profesores un komponistes Selgas Mences vadībā. Skaņdarba tapšanā piedalījusies gan pati profesore, gan viņas bijušie un esošie studenti - Ēriks Ešenvalds, Anitra Tumševiča, Laura Gustovska, Evija Vecumniece, Ieva Klingenberga, Juta Bērziņa un Platons Buravickis. Teicējs un pasaku stāstnieks – aktieris Enriko Avots, diriģenti Valdis Butāns un Laura Staša. Programmā arī jaunās skaņrades Santas Zaķes „Fantāzija par latviešu kinofilmu tēmām” (Jutas Bērziņas instrumentācija).
Koncerta noslēgumā – vienmēr atraktīvā muzikālo joku cienītāja komponista Andra Vecumnieka „Suņu polka” , kas pēc autora nodoma ir „Veltīta V. A. Mocarta sunim”. Visiem zināmā „Suņa polkas” tēma sākumā tiek izklāstīta gandrīz visās simfoniskā orķestra grupās, bet pēc tam kalpo par atspērienu, lai rotaļātos ar klasiskās mūzikas šedevru fragmentiem un ne tikai... Diriģē Laura Staša. http://www.rigassvetki.lv

 
Ungāru un latviešu klavierainavas

Latvijas Komponistu savienība un Ungārijas Republikas vēstniecība ielūdz uz koncertu

 

UNGĀRU UN LATVIEŠU KLAVIERAINAVAS

 

 
KAS MĒS BIJĀM, BŪSIM, ESAM

2012. gada novembrī tika izsludināts Alojas novada un Latvijas Komponistu savienības iedibinātais 8. Jaunrades bērnu kora dziesmu konkurss „Kas mēs bijām, būsim, esam”.

 
Putnu un Sieviešu diena

8.martā, pl.19:00 ar koncertprogrammu Sieviešu diena Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē 20 gadu jubilejas sezonu atklās vokālā grupa Putni.

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL